INDUSTRIAL RECRUITMENT COMPANY

Firma Industrial Recruitment Company (IRC) została założona w 2017 roku, aby zapewnić rozwiązania dla rekrutacji na najwyższym poziomie. Jak dotąd wyszkoliliśmy, certyfikowaliśmy i umieściliśmy ponad 350 monterów rusztowań i monterów izolacji w dużych zakładach przemysłowych w Holandii. Współpracujemy głównie z pracownikami z Polski oraz Litwy, ale w niedalekiej przyszłości zamierzamy dotrzeć do osób z innych krajówj Europy Wschodniej.

FIRMY Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄCE

Naszymi klientami są rzetelne agencje, które stosują uczciwą politykę traktowania pracowników. Warunki przedstawiane kandydatom są przejrzyste, więc przez wyjazdem do Holandii wiedzą dokładnie, czego się spodziewać. Pracownicy po skierowaniu do pracy w Holandii mogą liczyć na nasze wsparcie oraz pomoc koordynatorów na miejscu.

JAKOŚĆ

Wysoka jakość procesu rekrutacji i szkoleń odzwierciedla się w rekomendacjach zadowolonych pracowników sprawiając, że coraz większa licza osób rozpoczyna z nami współpracę. W przypadkach gdy kandydat nie posiada wystarczających umiejętności do zdobycia określonego zawodu jesteśmy w stanie zapewnić alternatywne rozwiązania w postaci kursów o innym profilu zawodowym.

SZKOLENIA

Po pomyślnym zakończeniu 5 lub 10 dniowego (w zależności od posiadanego doświadczenia) programu szkoleniowego z montażu rusztowań lub izolacji, będziesz gotowy do egzaminu i uzyskasz podstawowe / zaawansowane uprawnienia montera rusztowań lub podstawowe / zaawansowane uprawnienia montera izolacji zgodnie z holenderskimi przepisami i regulacjami.

PROCES REKRUTACJI

1. Złożenie aplikacji.
2. Kontak telefoniczny lub e-mail.
3. Weryfikacja znajomości języka obcego (angielski / niemiecki / holenderski).
4. Udział w 5 lub 10 dniowym szkoleniu w Opolu (zapewniamy zakwaterowanie
na czas szkolenia).
5. Szkolenie VCA, jeżeli nie posiadasz certyfikatu VCA skierujemy Cię na jednodniowe szkolenie.
6. Wyjazd do Holandii i praca na obiektach przemysłowych dla największych firm
w branży: Brand, Hertel, Bilfinger, Gjaltema.